Видалення родимок

Опубликовано: 11.01.2017

видео видалення родимок

Жінка видалила родимку і захворіла на рак

На тілі кожної людини можна знайти родимки. Однак далековато не всі знають, що вони можуть становити небезпеку для здоров'я та життя. Саме тому до их варто уважно придивлятися. Родимки вважаються доброякісним новоутворенням, але в деяких випадках вони можуть бути і протилежного нраву. На їх розвиток впливає інфекція, просочилась в шкіру, наприклад звичайне роздратування або прищ. Традиційно, якщо у пацієнта є цятки, схильні до швидкого розвитку, лікар пропонує видалити родимки. Це необхідно для того, щоб попередити виникнення негативних наслідків. Якщо людина схильна до появи злоякісних новоутворень, йому не рекомендується тривалий час перебувати під відкритим сонцем, а також ходити в солярій.

Нередко нові родимки з'являються на тілі вагітної жінки. Це пов'язано зі зміною гормонального фону. Такі новоутворення не є небезпечними і не становлять загрози для майбутньої мами і дитини. Нешкідливими вважаються і гладкі родимки, яке за своєю суттю представляють собою зосередження пігментних плям. Навпаки, рельєфні утворення на шкірі можуть спровокувати хворобу або навіть погибель.

Як уже зазначалося, не всі родимки небезпечні. Звертати увагу слід тільки на ті з их, які змінюють свою форму, розмір або забарвлення. У цьому випадку рекомендується провести видалення родимок. Якщо цього не зробити, можуть розвинутися такі захворювання, як рак шкіри або зараження крові. Лікування власними силами здатне нашкодити людині, а його відсутність веде до прогресування хвороби. Тільки кваліфікований лікар здатний поставити правильний діагноз і своєчасно надати допомогу.

Виділяють кілька методів видалення родимок.

Кріодеструкція - Видалення рідким азотом або сумішшю вугільної кислоти. Це дуже ординарна і безпечна процедура.

Радіоножем - Один з новітніх методів, вважається дуже зручним засобом для видалення родимок, а також бородавок і папілом, не викликає термічних уражень.

Видалення лазером, має істотну перевагу, тому що виключає крововтрату, проте для цього необхідна наявність якісної апаратури і відповідного досвіду у лікаря.

Хірургічний спосіб - Найбільш нередко використовується в сучасній медицині. При акуратному проведенні процедури ділянки шкіри зачіпаються в найменшій мірі.


Видалення родимки закінчилося онкологічною лікарнею

rss